Tasarımcılar

En iyileri ile çalışıyoruz.

Ürünlerimiz ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanmakta ve uzman ekibimiz tarafından üretilmektedir. Orijinal değerlerini koruyarak zaman içinde mükemmelleştirilen bir üretim süreci: Yaratıcılık, kalite ve yenilik.

1994 yılında Murad Denizaltı, Müge Hansoy Kınacı ve Esin Sözer Kalender tarafından kurulan Arketipo Design. 27 yıldır özellikle oteller, Spa, Alışveriş merkezleri, ofisler, Konut binaları ile birçok projeye imza atmıştır.

Arketipo Design

İç Mimar

Enne için benzersiz ürünler tasarlayan en önemli İtalyan mimar ve tasarımcılardan biri olarak kabul edilen Carlo Colombo bir koltukta oturuyor.

Carlo Colombo

Mimar, Tasarımcı

Christophe Pillet, kreasyonlarının geniş yelpazesi ve kalitesiyle uluslararası beğeni kazanmış bir Fransız tasarımcıdır. ENNE'nin bazı ürünlerine ruh ve hayat verir.

Christophe Pillet

Tasarımcı

Draga&Aurel

Designer

Elif Genç

İç Mimar, Tasarımcı

enne studio logosu, benzersiz ürünler yarattıkları bir grup profesyonel tasarımcı olan ENNE Design stüdyosunu temsil eder.

ENNE Studio

Tasarım Ekibi

Maurizio Manzoni

Mimar, Tasarımcı

merdivenlerde oturan iki kız kardeş Nour ve Maysa Saccal Saccal Design'ı temsil ediyor. Şirket, ürün tasarımının yanı sıra iç tasarım ve mimarlık hizmetleri de vermektedir.

Saccal Design House

Mimar, Tasarımcı

Umut Yamaç, ENNE ile çalışan bir İngiliz mimar ve tasarımcıdır.

Umut Yamaç

Mimar, Tasarımcı