ENNE'nin profili ve felsefesi, yaşam ve çalışma alanlarının kalitesini vurgulayan modern bir yaşam tarzına işaret ediyor.

Ödüllü ve Olağanüstü

ENNE, yaşam ve çalışma alanlarının kalitesini öne çıkaran modern bir yaşam tarzı sunar. Tasarım, mimari ve sanatın birleştiği noktada, lüksün çağdaş bir tonuyla aşılanmış şiirsel bir sadelik tavrıyla yeni ürünler geliştirmek, markanın nihai tavrını oluşturuyor. ENNE, modern ve zarif bir tarz arayan herkese uygun, benzersiz bir üst düzey mobilya ve aksesuar koleksiyonu sergiliyor. 1999'dan beri dünyanın en yetenekli tasarımcılarından bazıları ile yakın işbirliği içinde yenilikçi lüks mobilya ve konseptler yaratmak ENNE'nin özüdür. ENNE, tasarım ürünlerinin sadece teknik olarak mükemmel olması gerektiğine değil, aynı zamanda gerçek tüketici ihtiyaçlarına da cevap vermesi gerektiğine ve aynı zamanda heyecan verici bir estetik sunması gerektiğine inanmaktadır. ENNE cesur, açık fikirli ve benzersiz lüks koleksiyonlar yaratmak için zanaatkarlığı endüstriyel üretim teknikleriyle birleştirmenin avantajına inanır.

Yaklaşım

ENNE, kullanılan malzemelerin doğasına uygun doğal ürünler yaratır. Hem kullanılan malzemelerin hem de işçiliğin karakteri, malzeme ve ürünlerin dokusuna özenle işlenir, böylece tasarımlar malzeme karakteriyle somutlaşır. ENNE, cesur ve yenilikçi olmaktan çekinmeden popüler kültürden veya kitsch tasarımlardan bağımsız olarak gelecekteki tasarımlarını şekillendirmek için kendini geliştiriyor.

ENNE'nin tasarımları, güncellenmiş tarzı ve kalitesiyle rakipleri arasında öne çıkmakta ve ustalık özelliklerinin yanında sanatsal yönleri de bulunmaktadır. ENNE'nin sanatsal yönünün ürünleriyle bağ kuranlar için ilham kaynağı olurken, tasarımları kullanıcının duyularına hitap ediyor.

ENNE tasarımlarında özgün yaklaşımına sadık kalarak akıllı bir tasarım süreci yürütür. Ürünleri hem bütünsel hem de detaylı bir şekilde incelendiğinde kullanıcılarına heyecan verici deneyimler sunmak için tasarımları ve kullandıkları malzeme çeşitliliği sayesinde çekici bir atmosfer yaratıyor.

Ustalık

Uzun bir gelenekten miras kalan zanaatkarca yaratma yeteneği ve detaylara gösterilen tavizsiz dikkat, ENNE'yi yüksek kaliteli Türk üretiminin simgesi haline getiriyor. ENNE, kusursuz işlevsellik ve doğal güzelliğin form ve malzeme içinde birleştiği sıra dışı nesneler yaratmaya odaklanıyor. ENNE ürünleri, koleksiyondaki her bir ünitenin kişilik, zarafet ve benzersizlik sağlamayı hedefleyerek özenle tasarlandığı ve işlendiği her tür ve boyutta ortam için üretilmiştir. Zanaatkarlarımızın usta dokunuşları, kaliteli ve doğal malzemeler kullanarak, yaşam ve çalışma alanlarına tarz katarak idealleri olağanüstü deneyimlere ve nesnelere dönüştürüyor.